WEDSTRIJD
13.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Ines Murta | Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 11-9 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ines Murta vs. Camilla Rosatello - onderlinge wedstrijden
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Ines Murta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Manacor | Hard |
13.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Ines Murta | Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Ines Murta form & Camilla Rosatello form
Ines Murta - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.23 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail |
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |