WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Ines Nicault | Anja Gal | 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Ines Nicault | Anja Gal | |
1e Service % | 45/62 (73%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/45 (60%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/59 (53%) | 28/62 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/121 (54%) | 56/121 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anja Gal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ines Nicault | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anja Gal | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ines Nicault | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-2 | Anja Gal | |
0-0 | ||
Ines Nicault | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
2-4 | Anja Gal | |
0-0, 30-0 | ||
Ines Nicault | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-4 | Anja Gal | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Ines Nicault | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anja Gal | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ines Nicault | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Anja Gal | |
0-0 | ||
Ines Nicault | 2-1 | |
Ines Nicault | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Anja Gal | |
Ines Nicault | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Anja Gal | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Ines Nicault | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
France
14.04.95, 28 Jaar
14.04.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
17.06.00, 23 Jaar
17.06.00, 23 Jaar
Ines Nicault vs. Anja Gal - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Ines Nicault | Anja Gal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Ines Nicault form & Anja Gal form
Ines Nicault - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Borez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Kereselidze | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
15.09.22 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.22 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.22 Halve finale | vs. Eleonora Molinaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Aubane Droguet | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
21.02.22 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anja Gal - laatste wedstrijden
W25 Kaposvar - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.19 Kwalif. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.11.18 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.18 Kwalif. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tarvisio - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.06.18 Kwalif. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |