WEDSTRIJD
15.10.19 | 1e ronde | Ines Nicault | Emily Casteleyn | 2-6, 6-1, 4-1, - scratch | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Ines Nicault | Emily Casteleyn | |
1e Service % | 41/54 (76%) | 36/66 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/41 (59%) | 26/36 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 8/30 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/66 (48%) | 23/54 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/120 (53%) | 57/120 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ines Nicault | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Emily Casteleyn | |
0-0 | ||
Ines Nicault | 0-2 | |
0-0, 15-15 | ||
1-2 | Emily Casteleyn | |
0-0, 30-0 | ||
2-3 | Emily Casteleyn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ines Nicault | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Emily Casteleyn | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Ines Nicault | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Emily Casteleyn | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-0 | Emily Casteleyn | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ines Nicault | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Emily Casteleyn | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Emily Casteleyn | |
0-0 | ||
Ines Nicault | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Emily Casteleyn | |
0-0 | ||
Ines Nicault | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Emily Casteleyn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 |
4 | ||
- scratch |
France
14.04.95, 28 Jaar
14.04.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
08.02.96, 28 Jaar
08.02.96, 28 Jaar
Ines Nicault vs. Emily Casteleyn - onderlinge wedstrijden
15.10.19 | 1e ronde | Ines Nicault | Emily Casteleyn | 2-6, 6-1, 4-1, Emily Casteleyn - scratch | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Ines Nicault form & Emily Casteleyn form
Ines Nicault - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Borez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Kereselidze | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
15.09.22 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.22 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.22 Halve finale | vs. Eleonora Molinaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Aubane Droguet | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
21.02.22 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Emily Casteleyn - laatste wedstrijden
W15 Knokke - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |