WEDSTRIJD
16.04.19 | 1e ronde | Ioana Gaspar | Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-0 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Ioana Gaspar | Sevil Yuldasheva | |
1e Service % | 24/40 (60%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/38 (66%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ioana Gaspar | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ioana Gaspar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Gaspar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Gaspar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Gaspar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ioana Gaspar vs. Sevil Yuldasheva - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | 1e ronde | Ioana Gaspar | Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Ioana Gaspar form & Sevil Yuldasheva form
Ioana Gaspar - laatste wedstrijden
Sevil Yuldasheva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |