WEDSTRIJD
09.09.20 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Nikol Ruseva | 6-3, 6-1 | W15 Varna | Clay |
STATISTIEKEN
Ioana Loredana Rosca | Nikol Ruseva | |
1e Service % | 28/54 (52%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/26 (42%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/49 (65%) | 23/54 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Nikol Ruseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
29.11.03, 20 Jaar
29.11.03, 20 Jaar
Ioana Loredana Rosca vs. Nikol Ruseva - onderlinge wedstrijden
09.09.20 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Nikol Ruseva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Varna | Clay |
Ioana Loredana Rosca form & Nikol Ruseva form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Nikol Ruseva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Masa Viriant | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 Kwalif. | vs. Mirela Shkumbova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
09.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |