WEDSTRIJD
14.03.19 | 2e ronde | Ipek Oz | Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ipek Oz | Eliessa Vanlangendonck | |
1e Service % | 43/61 (70%) | 44/61 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/43 (67%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 11/17 (65%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/61 (46%) | 22/61 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Oz | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ipek Oz | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ipek Oz vs. Eliessa Vanlangendonck - onderlinge wedstrijden
14.03.19 | 2e ronde | Ipek Oz | Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
12.10.18 | Kwartfinale | Eliessa Vanlangendonck | Ipek Oz | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
22.11.17 | 1e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Ipek Oz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
12.10.17 | 2e ronde | Ipek Oz | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Ipek Oz form & Eliessa Vanlangendonck form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
06.04.24 Finale | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Halve finale | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Greta Greco Lucchina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Jenny Lim | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Jessica Failla | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |