WEDSTRIJD
17.11.19 | Finale | Ipek Oz | Johana Markova | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ipek Oz | Johana Markova | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 21/26 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 2/18 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/44 (48%) | 9/41 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Johana Markova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Johana Markova | |
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Johana Markova | |
0-0, 0-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ipek Oz vs. Johana Markova - onderlinge wedstrijden
17.11.19 | Finale | Ipek Oz | Johana Markova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ipek Oz form & Johana Markova form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Johana Markova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |