Germany
06.05.97, 26 Jaar
11648 $
06.05.97, 26 Jaar
11648 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sabrina Rittberger vs. Ipek Oz - onderlinge wedstrijden
21.03.19 | 2e ronde | Ipek Oz | Sabrina Rittberger | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sabrina Rittberger form & Ipek Oz form
Sabrina Rittberger - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
24.05.21 Kwalif. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Otocec - Clay | ||||
01.09.20 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |