WEDSTRIJD
21.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Irene Burillo Escorihuela | Elizabeth Mandlik | 6-1, 7-68 | W25 Vero | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irene Burillo Escorihuela vs. Elizabeth Mandlik - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Irene Burillo Escorihuela | Elizabeth Mandlik | 6-1, 7-68 | wedstrijd detail | W25 Vero | Clay |
Irene Burillo Escorihuela form & Elizabeth Mandlik form
Irene Burillo Escorihuela - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Elizabeth Mandlik - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 6-74, 6-1, 6-70 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Na-Lae Han | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |