WEDSTRIJD
25.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Irina-Camelia Begu | Jia-Jing Lu | 7-62, 6-4 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Irina-Camelia Begu | Jia-Jing Lu | |
1e Service % | 40/68 (59%) | 43/71 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/40 (73%) | 21/43 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/28 (39%) | 14/28 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/71 (51%) | 28/68 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Irina-Camelia Begu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina-Camelia Begu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina-Camelia Begu | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina-Camelia Begu vs. Jia-Jing Lu - onderlinge wedstrijden
25.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Irina-Camelia Begu | Jia-Jing Lu | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass |
Irina-Camelia Begu form & Jia-Jing Lu form
Irina-Camelia Begu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-610, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
02.06.23 3e ronde | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
02.05.23 Kwartfinale | vs. Maria Sakkari | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 4e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Shelby Rogers | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
06.04.23 3e ronde | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 Halve finale | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jia-Jing Lu - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.23 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail |