WEDSTRIJD
08.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Irina Dshandshgava | Stefanie Auer | 6-75, 6-2, 10-4 | W25 St. | Clay |
STATISTIEKEN
Austria
13.05.02, 21 Jaar
13.05.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
26.04.02, 21 Jaar
26.04.02, 21 Jaar
Irina Dshandshgava vs. Stefanie Auer - onderlinge wedstrijden
27.07.20 | 1e ronde | Irina Dshandshgava | Stefanie Auer | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
08.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Irina Dshandshgava | Stefanie Auer | 6-75, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | W25 St. | Clay |
Irina Dshandshgava form & Stefanie Auer form
Irina Dshandshgava - laatste wedstrijden
W15 Annenheim - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miu Yabuta | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 3-0, Emma Van Poppel - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-75, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aline Thommen | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 4-6, 6-3, 14-16 | wedstrijd detail | |
W15 Haabneeme - I. hard | ||||
16.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-4, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail |
Stefanie Auer - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |