WEDSTRIJD
06.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Irina Falconi | Julia Grabher | 6-1, 6-2 | W25 Canberra | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Falconi vs. Julia Grabher - onderlinge wedstrijden
06.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Irina Falconi | Julia Grabher | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Hard |
Irina Falconi form & Julia Grabher form
Irina Falconi - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
13.02.20 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
30.01.20 3e ronde | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 2e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
16.11.19 Halve finale | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.19 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.19 3e ronde | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |