WEDSTRIJD
02.11.17 | 2e ronde | Irina Falconi | Rebecca Peterson | 6-73, 6-2, 7-5 | Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Irina Falconi | Rebecca Peterson | |
1e Service % | 60/96 (63%) | 84/122 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/60 (62%) | 46/84 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 14/38 (37%) |
Benutte Breakpoints | 9/18 (50%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 62/122 (51%) | 44/96 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/218 (52%) | 104/218 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Falconi vs. Rebecca Peterson - onderlinge wedstrijden
02.11.17 | 2e ronde | Irina Falconi | Rebecca Peterson | 6-73, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Tyler | Hard |
Irina Falconi form & Rebecca Peterson form
Irina Falconi - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
13.02.20 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
30.01.20 3e ronde | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 2e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
16.11.19 Halve finale | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.19 3e ronde | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.19 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Rebecca Peterson - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Tereza Martincova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
15.08.23 2e ronde | vs. Mai Hontama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Ana Konjuh | - Rebecca Peterson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |