WEDSTRIJD
23.08.18 | 2e ronde | Irina Fetecau | Maria Tanasescu | 6-3, 6-1 | Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Fetecau | Maria Tanasescu | |
1e Service % | 36/52 (69%) | 33/50 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/50 (60%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Maria Tanasescu | |
2-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Irina Fetecau | 4-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Irina Fetecau | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Irina Fetecau vs. Maria Tanasescu - onderlinge wedstrijden
23.08.18 | 2e ronde | Irina Fetecau | Maria Tanasescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Irina Fetecau form & Maria Tanasescu form
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |