WEDSTRIJD
19.09.19 | 2e ronde | Irina Maria Bara | Rebecca Sramkova | 6-75, 6-1, 6-4 | W60+H Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Maria Bara | Rebecca Sramkova | |
1e Service % | 66/91 (73%) | 59/95 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/66 (61%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 12/36 (33%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/95 (53%) | 38/91 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/186 (55%) | 83/186 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Irina Maria Bara | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Irina Maria Bara | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-3 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Maria Bara | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 30-0 | ||
Irina Maria Bara | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Irina Maria Bara | 5-6 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Rebecca Sramkova | |
0-0 | ||
6-75 |
2 | ||
Irina Maria Bara | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Rebecca Sramkova | |
Irina Maria Bara | 3-1 | |
4-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Rebecca Sramkova | |
0-0 | ||
Irina Maria Bara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Irina Maria Bara | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Irina Maria Bara | 4-3 | |
0-0 | ||
Irina Maria Bara | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Maria Bara vs. Rebecca Sramkova - onderlinge wedstrijden
02.06.23 | Kwartfinale | Rebecca Sramkova | Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W40 Otocec | Clay |
19.09.19 | 2e ronde | Irina Maria Bara | Rebecca Sramkova | 6-75, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60+H Saint | Clay |
08.06.19 | Halve finale | Rebecca Sramkova | Irina Maria Bara | 6-4, 4-3, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | W60+H Torun | Clay |
30.09.13 | 2e ronde van de kwal. | Rebecca Sramkova | Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Budapest | Clay |
Irina Maria Bara form & Rebecca Sramkova form
Irina Maria Bara - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail |
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |