WEDSTRIJD
24.02.19 | Kwalif. | Irina Maria Bara | Tereza Martincova | 3-6, 6-2, 7-65 | Acapulco | Hard |
STATISTIEKEN
Irina Maria Bara | Tereza Martincova | |
1e Service % | 66/99 (67%) | 69/98 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/66 (61%) | 37/69 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/98 (51%) | 46/99 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/197 (52%) | 94/197 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irina Maria Bara | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irina Maria Bara | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Irina Maria Bara | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Irina Maria Bara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Irina Maria Bara | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Maria Bara | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Irina Maria Bara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Irina Maria Bara | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Maria Bara | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Maria Bara vs. Tereza Martincova - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | 1e ronde | Tereza Martincova | Irina Maria Bara | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
24.02.19 | Kwalif. | Irina Maria Bara | Tereza Martincova | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Acapulco | Hard |
Irina Maria Bara form & Tereza Martincova form
Irina Maria Bara - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail |
Tereza Martincova - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tereza Valentova | - Tereza Martincova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Tereza Martincova - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Peterson | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Dayana Yastremska | 7-63, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Nao Hibino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 0-1, - Tereza Martincova - scratch | wedstrijd detail |