WEDSTRIJD
12.09.18 | 1e ronde | Irina Maria Bara | Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-4 | Biarritz | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Maria Bara | Valentyna Ivakhnenko | |
1e Service % | 40/57 (70%) | 50/67 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/40 (50%) | 21/50 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/67 (60%) | 31/57 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/124 (53%) | 58/124 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-2 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Irina Maria Bara | 5-4 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Maria Bara | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
2-2 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-30, 30-30 | ||
Irina Maria Bara | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-3 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Irina Maria Bara | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
5-4 | Valentyna Ivakhnenko | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Maria Bara vs. Valentyna Ivakhnenko - onderlinge wedstrijden
25.07.19 | 2e ronde | Irina Maria Bara | Valentyna Ivakhnenko | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Jurmala | Clay |
12.09.18 | 1e ronde | Irina Maria Bara | Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Biarritz | Clay |
18.05.17 | Kwartfinale | Irina Maria Bara | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 1-0, Valentyna Ivakhnenko - scratch | wedstrijd detail | Bastad | Clay |
Irina Maria Bara form & Valentyna Ivakhnenko form
Irina Maria Bara - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail |
Valentyna Ivakhnenko - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
11.08.21 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
16.11.19 Halve finale | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.19 Kwartfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |