WEDSTRIJD
02.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Irina Ramialison | Klara Hajkova | 7-5, 6-3 | Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
16.04.99, 24 Jaar
16.04.99, 24 Jaar
Irina Ramialison vs. Klara Hajkova - onderlinge wedstrijden
02.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Irina Ramialison | Klara Hajkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
Irina Ramialison form & Klara Hajkova form
Irina Ramialison - laatste wedstrijden
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Finale | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Klara Hajkova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.19 1e ronde | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.19 Kwalif. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |