WEDSTRIJD
21.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Irina Ramialison | Mathilde Dury | 6-2, 6-0 | W80 Poitiers | I. hard |
STATISTIEKEN
Irina Ramialison | Mathilde Dury | |
1e Service % | 26/35 (74%) | 24/36 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/26 (92%) | 9/24 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 7/35 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/71 (70%) | 21/71 (30%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
15.06.98, 25 Jaar
15.06.98, 25 Jaar
Irina Ramialison vs. Mathilde Dury - onderlinge wedstrijden
21.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Irina Ramialison | Mathilde Dury | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W80 Poitiers | I. hard |
Irina Ramialison form & Mathilde Dury form
Irina Ramialison - laatste wedstrijden
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Finale | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Kwartfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Mathilde Dury - laatste wedstrijden
W15 Aix - Clay | ||||
31.08.21 Kwalif. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 Kwalif. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.21 Kwalif. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
06.09.20 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail |