INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbara Bonic vs. Iryna Shymanovich - onderlinge wedstrijden
12.04.18 | 2e ronde | Iryna Shymanovich | Barbara Bonic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Barbara Bonic form & Iryna Shymanovich form
Barbara Bonic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Jwany Sherif | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 4-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Iryna Shymanovich - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |