WEDSTRIJD
06.11.20 | Kwartfinale | Iryna Shymanovich | Lea Boskovic | 6-4, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Iryna Shymanovich | Lea Boskovic | |
1e Service % | 28/53 (53%) | 38/53 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/28 (64%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/53 (51%) | 22/53 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/106 (55%) | 48/106 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Iryna Shymanovich | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Iryna Shymanovich | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Iryna Shymanovich | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Iryna Shymanovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Iryna Shymanovich vs. Lea Boskovic - onderlinge wedstrijden
30.09.22 | 2e ronde | Iryna Shymanovich | Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Otocec | Clay |
06.11.20 | Kwartfinale | Iryna Shymanovich | Lea Boskovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Iryna Shymanovich form & Lea Boskovic form
Iryna Shymanovich - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |