Germany
14.07.99, 24 Jaar
14.07.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anastazja Rosnowska vs. Irys Ekani - onderlinge wedstrijden
02.04.18 | Kwalif. | Irys Ekani | Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Anastazja Rosnowska form & Irys Ekani form
Anastazja Rosnowska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Greiner | - | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - scratch | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
12.09.18 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.18 Kwalif. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.18 2e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.18 1e ronde | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.18 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
09.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.04.18 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
21.03.18 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.18 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
06.03.18 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.18 Kwalif. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
26.09.17 1e ronde | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail |
Irys Ekani - laatste wedstrijden
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |