WEDSTRIJD
09.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Irys Ekani | Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | W15+H Amiens | Clay |
STATISTIEKEN
Irys Ekani | Emma Mazzoni | |
1e Service % | 26/60 (43%) | 44/66 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/26 (65%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/34 (53%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 25/60 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
Irys Ekani | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emma Mazzoni | |
0-0 | ||
Irys Ekani | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Emma Mazzoni | |
0-0 | ||
Irys Ekani | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irys Ekani | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irys Ekani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irys Ekani | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Irys Ekani | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irys Ekani | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Irys Ekani | 6-4 | |
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
15.10.98, 25 Jaar
12440 $
15.10.98, 25 Jaar
12440 $
Irys Ekani vs. Emma Mazzoni - onderlinge wedstrijden
09.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Irys Ekani | Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15+H Amiens | Clay |
Irys Ekani form & Emma Mazzoni form
Irys Ekani - laatste wedstrijden
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Emma Mazzoni - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |