WEDSTRIJD
27.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Irys Ekani | Rachel Girard | 6-2, 6-2 | Nantes | I. hard |
STATISTIEKEN
Irys Ekani | Rachel Girard | |
1e Service % | 33/53 (62%) | 22/43 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/20 (40%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/43 (65%) | 21/53 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rachel Girard | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Irys Ekani | 0-1 | |
1-1 | Rachel Girard | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-1 | Rachel Girard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irys Ekani | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Irys Ekani | 4-1 | |
Irys Ekani | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Rachel Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rachel Girard | |
1-0 | Rachel Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irys Ekani | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Rachel Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Rachel Girard | |
4-1 | Rachel Girard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Irys Ekani | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Irys Ekani | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
10.01.94, 30 Jaar
10.01.94, 30 Jaar
Irys Ekani vs. Rachel Girard - onderlinge wedstrijden
27.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Irys Ekani | Rachel Girard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Nantes | I. hard |
Irys Ekani form & Rachel Girard form
Irys Ekani - laatste wedstrijden
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Rachel Girard - laatste wedstrijden
Nantes - I. hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 Kwalif. | vs. Margarita Betova | Margarita Betova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Poitiers - I. hard | ||||
20.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Gioia Barbieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | 6-4, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Poitiers - I. hard | ||||
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mont De - Clay | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
22.07.13 1e ronde | vs. Arantxa Parra-Santonja | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Imane Kocher | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biarritz - Clay | ||||
08.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Baudeigne | 5-7, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.07.13 Kwalif. | vs. Vanesa Furlanetto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Angelique Van Der Meet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
17.06.13 Kwalif. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dijon - I. hard | ||||
01.04.13 1e ronde | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
11.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Shanon Bronzi | 6-2, Shanon Bronzi - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.13 1e ronde | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwalif. | vs. Alexandra Nancarrow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
04.03.13 1e ronde | vs. Shanon Bronzi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.13 2e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bron - I. hard | ||||
25.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Stammheim - I. hard | ||||
14.01.13 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poitiers - I. hard | ||||
22.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Magalie Girard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Clermond Ferrand - I. hard | ||||
24.09.12 Kwalif. | vs. Marina Shamayko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Ginier | 6-4, 4-1, Jessica Ginier - scratch | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
17.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Claudine Schaul | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |