WEDSTRIJD
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Isabella Bozicevic | Amber Marshall | 6-4, 6-3 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Isabella Bozicevic vs. Amber Marshall - onderlinge wedstrijden
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Isabella Bozicevic | Amber Marshall | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Isabella Bozicevic form & Amber Marshall form
Isabella Bozicevic - laatste wedstrijden
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Erica Layton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alma Yosef | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Karin Altori | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-74, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 2-3, - Isabella Bozicevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 2-2, - Isabella Bozicevic - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Sasha Nelson | 5-7, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leann Serna | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-4, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 4-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Culley | 1-4, - Isabella Bozicevic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evana Bowell | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Amber Marshall - laatste wedstrijden
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Sara Tomic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
27.02.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saanvi Tak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.02.20 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Alison Bai | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 6-70, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Eri Hozumi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Glavas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Robu Kajitani | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonora Radocaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |