Isabella Shinikova vs. Barbara Bonic 29.06.2020

Isabella Shinikova vs. Barbara Bonic 29.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

29.06.201e rondeIsabella Shinikova Barbara Bonic 6-2, 6-0 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0, 0-15, 30-15, 30-30
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva0-1
0-0, 30-0, 40-15, 40-30
1-1Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva2-1
0-0, 15-15, 30-30, 40-40
3-1Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0, 0-15, 0-40
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva3-2
0-0, 15-15, 30-30
4-2Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva5-2
0-0, 15-15, 40-30
6-2
2
0-0Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva1-0
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40
2-0Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0, 15-0, 30-0
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva3-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP]
4-0Barbara Bonic Barbara Bonic podáva
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP]
Isabella Shinikova Isabella Shinikova podáva5-0
0-0, 15-15, 40-15
6-0

Isabella Shinikova
Bulgaria
25.10.91, 28 Jaar




185
326
331960 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
04.06.92, 28 Jaar




806
23
65421 $
Barbara Bonic
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Isabella Shinikova vs. Barbara Bonic - onderlinge wedstrijden

29.06.201e rondeIsabella ShinikovaBarbara Bonic6-2, 6-0 wedstrijd detail All Lower Clay

Isabella Shinikova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
09.07.20
1e ronde
vs. Olga Danilovic2-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
07.07.20
1e ronde
vs. Ani Vangelova6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
03.07.20
1e ronde
vs. Natalija Kostic6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Nefisa Berberovic1-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. Bojana Klincov2-6, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Barbara Bonic6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
France Lyon - I. hard
01.03.20
Kwalif.
vs. Irina Maria Bara6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Diana Marcinkevica6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W60 Cairo - Hard
21.02.20
Kwartfinale
vs. Marta Kostyuk1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.02.20
2e ronde
vs. Anastasia Gasanova6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
19.02.20
1e ronde
vs. Sabina Sharipova7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Estonia Fed Cup - I. hard
08.02.20
Rubber 1
vs. Valentini Grammatikopoulou6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
06.02.20
Rubber 1
vs. Dayana Yastremska2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.02.20
Rubber 1
vs. Lea Boskovic6-2, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France W60 Andrezieux - I. hard
29.01.20
1e ronde
vs. Jaqueline Cristian6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
17.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Natalia Vikhlyantseva2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Maja Chwalinska6-0, 7-5 overwinningwedstrijd detail
New Zeland Auckland - Hard
06.01.20
Kwalif.
vs. Greetje Minnen0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Giulia Gatto-Monticone2-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Valeria Savinykh6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
France Limoges - I. hard
17.12.19
1e ronde
vs. Aliaksandra Sasnovich2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.12.19
Kwalif.
vs. Tessah Andrianjafitrimo6-4, 7-68 overwinningwedstrijd detail
UAE W100+H Dubai - Hard
09.12.19
Kwalif.
vs. Georgina Garcia-Perez6-3, 2-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
08.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Cornelia Lister6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Taipei (CHN) Taipei - Carpet
14.11.19
2e ronde
vs. Kyoka Okamura6-1, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.11.19
1e ronde
vs. Bibiane Schoofs6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Hungary W100 Szekesfehervar - Clay
22.10.19
1e ronde
vs. Jasmine Paolini2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Russia Moscow - I. hard
14.10.19
Kwalif.
vs. Jana Cepelova5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
13.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Olga Danilovic6-4, 2-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vitalia Diatchenko6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Barbara Bonic - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
10.07.20
1e ronde
vs. Natalija Kostic4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Mihaela Djakovic6-4, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
08.07.20
1e ronde
vs. Katarzyna Piter0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Nefisa Berberovic4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Bojana Klincov3-3, - Barbara Bonic - scratchnederlaagwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Isabella Shinikova2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Vitoria - Hard
25.07.19
2e ronde
vs. Ioana Loredana Rosca3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.07.19
1e ronde
vs. Aleksandra Pitak6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Prokuplje - Clay
10.07.19
1e ronde
vs. Jelena Kovac6-3, 2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Prokuplje - Clay
04.07.19
2e ronde
vs. Ipek Oz6-4, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.07.19
1e ronde
vs. Andjela Skrobonja6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.04.19
Kwartfinale
vs. Laura Maluniakova2-6, 6-78 nederlaagwedstrijd detail
11.04.19
2e ronde
vs. Daria Nazarkina6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
10.04.19
1e ronde
vs. Darya Shauha6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Tunisia Monastir - Hard
17.12.18
Kwalif.
vs. Sophia Biolay1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia Monastir - Hard
13.12.18
2e ronde
vs. Bojana Marinkovic3-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
12.12.18
1e ronde
vs. Mouna Bouzgarrou6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Tunisia Monastir - Hard
05.12.18
1e ronde
vs. Federica Prati4-6, 6-2, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia Monastir - Hard
29.11.18
2e ronde
vs. Kelia Le Bihan4-6, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
28.11.18
1e ronde
vs. Chinatsu Shimizu7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia Monastir - Hard
20.11.18
1e ronde
vs. Timea Jaruskova6-75, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt Sharm El - Hard
18.10.18
2e ronde
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.10.18
1e ronde
vs. Jenny Duerst6-4, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt Sharm El - Hard
12.10.18
Kwartfinale
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz6-2, 2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
11.10.18
2e ronde
vs. Martina Pradova6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.10.18
1e ronde
vs. Aleksandra Pitak6-4, 7-66 overwinningwedstrijd detail
Tunisia Monastir - Hard
30.09.18
Finale
vs. Chiraz Bechri4-6, 6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
29.09.18
Halve finale
vs. Maria Tanasescu6-3, 1-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.09.18
Kwartfinale
vs. Anna Popescu6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
27.09.18
2e ronde
vs. Diana Chehoudi5-7, 7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<