WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Isabelle Kouzmanov | Sanyukta Gawande | 6-3, 6-4 | W15 Wesley | Clay |
STATISTIEKEN
USA
22.10.04, 19 Jaar
22.10.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
28.09.01, 22 Jaar
28.09.01, 22 Jaar
Isabelle Kouzmanov vs. Sanyukta Gawande - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Isabelle Kouzmanov | Sanyukta Gawande | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Wesley | Clay |
Isabelle Kouzmanov form & Sanyukta Gawande form
Isabelle Kouzmanov - laatste wedstrijden
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darina Precechtelova | - | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Maria Meriseanu | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ozlem Uslu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-71, - Isabelle Kouzmanov - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 0-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Evansville - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Salome Devidze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Holly Verner | 7-65, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sanyukta Gawande | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 7-5, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail |
Sanyukta Gawande - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-72, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
15.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Elbaba | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermina Naya | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hilton Head - Clay | ||||
25.09.18 Kwalif. | vs. Ruth Marsh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Sanford | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Wesley Chapel - Clay | ||||
23.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Daytona Beach - Clay | ||||
09.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Williford | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
13.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 7-66, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
06.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alexa Bortles | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buffalo - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Scotty | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
09.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Catherine Leduc | 6-71, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |