WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Iuliia Nikitina | Valentina Giavazzi | 6-4, 6-3 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
12.02.02, 22 Jaar
12.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
19.11.99, 24 Jaar
19.11.99, 24 Jaar
Iuliia Nikitina vs. Valentina Giavazzi - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Iuliia Nikitina | Valentina Giavazzi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Iuliia Nikitina form & Valentina Giavazzi form
Iuliia Nikitina - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
30.12.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
22.12.21 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail |
Valentina Giavazzi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-2, - Valentina Giavazzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Asya Colombo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Likhitha Kalava | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Martina Biagianti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Jelena Stojanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Kovac | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.06.19 Kwalif. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 0-3, - Valentina Giavazzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.03.19 Kwalif. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Marie Temin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.12.18 Kwalif. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Loliee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara De Vito | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bagnatica - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ulyana Ayzatulina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
22.08.17 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Andrina Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Fabbri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |