Iva Primorac vs. Jana Fett 18.06.2020

Iva Primorac vs. Jana Fett 18.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

18.06.201e rondeIva Primorac Jana Fett 6-4, 6-4 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Iva Primorac Iva Primorac podáva0-0
0-0, 0-15, 30-15
1-0Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva2-0
0-0
3-0Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30
Iva Primorac Iva Primorac podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-15
4-1Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 0-15, 0-40
Iva Primorac Iva Primorac podáva4-2
0-0, 15-15, 15-30, 30-30
5-2Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-15, 15-40
Iva Primorac Iva Primorac podáva5-3
0-0, 0-30, 15-30, 40-30, A-40, 40-40
5-4Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP]
6-4
2
Iva Primorac Iva Primorac podáva0-0
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP]
0-1Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 0-15, 15-40
Iva Primorac Iva Primorac podáva0-2
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva1-1
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
1-2Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 30-15
Iva Primorac Iva Primorac podáva2-2
0-0, 0-30, 15-40[BP]
2-3Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva3-3
0-0, 15-15, 30-15, 40-30
4-3Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva5-3
0-0, 0-30
5-4Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 30-0
6-4

Iva Primorac
Croatia
10.04.96, 24 Jaar




665
41
37263 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
02.11.96, 23 Jaar




218
271
428190 $
Jana Fett
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Iva Primorac vs. Jana Fett - onderlinge wedstrijden

18.06.201e rondeIva PrimoracJana Fett6-4, 6-4 wedstrijd detail All Lower Clay
19.08.132e ronde van de kwal.Jana FettIva Primorac2-6, 6-1, 6-3 wedstrijd detailAustria Portschach Clay

Iva Primorac - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
19.06.20
1e ronde
vs. Tereza Mrdeza2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Jana Fett6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Silvia Njiric6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
21.11.19
2e ronde
vs. Pia Lovric5-7, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
19.11.19
1e ronde
vs. Nicole Nadel6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
15.11.19
Kwartfinale
vs. Daniela Vismane4-6, 6-4, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.19
2e ronde
vs. Lisa Matviyenko7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
1e ronde
vs. Dominique Schaefer6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
08.11.19
Kwartfinale
vs. Eva Lys2-6, 7-65, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
07.11.19
2e ronde
vs. Oleksandra Oliynykova6-4, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Elina Nepliy2-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Hungary W25 Kaposvar - Clay
26.09.19
2e ronde
vs. Georgia Andreea Craciun4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.09.19
1e ronde
vs. Draginja Vukovic7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Austria W25 Vienna - Clay
26.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Emily Welker6-1, 2-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Germany W60 Hechingen - Clay
06.08.19
Kwalif.
vs. Teliana Pereira2-6, 0-1, - Iva Primorac - scratchnederlaagwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mariana Drazic6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany W25+H Bad - Clay
31.07.19
1e ronde
vs. Malene Helgo4-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
29.07.19
Kwalif.
vs. Eva Lys6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Chantal Sauvant5-7, 6-2, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Horb - Clay
25.07.19
2e ronde
vs. Simona Waltert1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.07.19
1e ronde
vs. Chiara Scholl6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Aschaffenburg - Clay
17.07.19
1e ronde
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
15.07.19
Kwalif.
vs. Juliane Triebe6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tereza Polakova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany W60 Versmold - Clay
08.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Gina Marie Dittmann6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Kwalif.
vs. Chiara Scholl3-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Stuttgart - Clay
03.07.19
Kwalif.
vs. Kristina Milenkovic6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
03.07.19
1e ronde
vs. Johana Markova4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
01.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Chantal Sauvant6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Italy W25 Tarvisio - Clay
26.06.19
1e ronde
vs. Pia Cuk6-76, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Jana Fett - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
18.06.20
1e ronde
vs. Iva Primorac4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom W25 Sunderland - I. hard
28.02.20
Kwartfinale
vs. Viktoriya Tomova5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.20
2e ronde
vs. Lou Brouleau4-6, 7-64, 6-4 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
1e ronde
vs. Lara Salden6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W25 Glasgow - I. hard
21.02.20
Kwartfinale
vs. Viktoriya Tomova3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.02.20
2e ronde
vs. Samantha Murray4-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.02.20
1e ronde
vs. Lara Salden1-6, 6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
15.02.20
Halve finale
vs. Sofya Lansere5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Irina Khromacheva6-3, 2-0, Irina Khromacheva - scratchoverwinningwedstrijd detail
13.02.20
2e ronde
vs. Anna Kubareva6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.02.20
1e ronde
vs. Anna Siskova6-0, 4-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Estonia Fed Cup - I. hard
08.02.20
vs. Camila Giorgi6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
07.02.20
vs. Elina Svitolina3-6, 6-3, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.02.20
vs. Viktoriya Tomova2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France W60 Andrezieux - I. hard
27.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Gaelle Desperrier7-67, 6-75, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Hongkong W25 Hong - Hard
10.01.20
Kwartfinale
vs. Moyuka Uchijima2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.01.20
2e ronde
vs. Mei Yamaguchi6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
08.01.20
1e ronde
vs. Elena Malygina6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Italy W25 Solarino - Carpet
28.11.19
2e ronde
vs. Tayisiya Morderger3-6, 3-2, - Jana Fett - scratchnederlaagwedstrijd detail
27.11.19
1e ronde
vs. Alija Merdeeva6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy W25 Solarino - Carpet
25.11.19
Finale
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
23.11.19
Halve finale
vs. Oceane Dodin6-3, 1-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.11.19
Kwartfinale
vs. Mariam Bolkvadze6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
21.11.19
2e ronde
vs. Susan Bandecchi6-2, 7-62 overwinningwedstrijd detail
19.11.19
1e ronde
vs. Federica Bilardo6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Taipei (CHN) Taipei - Carpet
13.11.19
1e ronde
vs. Urszula Radwanska6-0, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia Moscow - I. hard
13.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Tereza Martincova2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Darija Jurak6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W25 Roehampton - Hard
27.09.19
Halve finale
vs. Indy De Vroome3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.19
Kwartfinale
vs. Daria Snigur7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<