WEDSTRIJD
15.07.19 | Kwalif. | Iva Primorac | Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | W25 Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Iva Primorac | Juliane Triebe | |
1e Service % | 30/62 (48%) | 36/63 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/30 (60%) | 18/36 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/63 (57%) | 26/62 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/125 (58%) | 53/125 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Iva Primorac | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Juliane Triebe | |
Iva Primorac | 4-2 | |
4-3 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Iva Primorac | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-30, 40-40 | ||
Iva Primorac | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Primorac | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Iva Primorac | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Juliane Triebe | |
0-0 | ||
Iva Primorac | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
08.02.98, 26 Jaar
08.02.98, 26 Jaar
Iva Primorac vs. Juliane Triebe - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | Kwalif. | Iva Primorac | Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Aschaffenburg | Clay |
Iva Primorac form & Juliane Triebe form
Iva Primorac - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Juliane Triebe - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Ouazzani | - Juliane Triebe - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |