WEDSTRIJD
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Iva Zelic | Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | W15 Banja | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
16.06.01, 22 Jaar
16.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
25.02.03, 21 Jaar
25.02.03, 21 Jaar
Iva Zelic vs. Ema Bolebruchova - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Iva Zelic | Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Banja | Clay |
Iva Zelic form & Ema Bolebruchova form
Iva Zelic - laatste wedstrijden
W15 Ortisei - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.04.19 Kwalif. | vs. Corina Mader | 6-71, 0-3, - Iva Zelic - scratch | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
Ortisei - I. hard | ||||
20.12.18 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.18 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.18 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.12.18 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 7-67, Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Zorgovska | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Biskic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Dunja Stamenkovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Ema Bolebruchova - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 Kwalif. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |