WEDSTRIJD
27.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Popovic | Belle Thompson | 6-0, 6-0 | Mornington | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
19.11.99, 24 Jaar
19.11.99, 24 Jaar
Ivana Popovic vs. Belle Thompson - onderlinge wedstrijden
27.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Popovic | Belle Thompson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Mornington | Clay |
Ivana Popovic form & Belle Thompson form
Ivana Popovic - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-2, 6-714 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
23.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Belle Thompson - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Juliette Debrincat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Grace Darcy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Mao Mushika | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Earl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anja Nayar | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joya Nicolas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Milan Krish | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfee Stevens | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Bianca Compuesto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Natalie Barbir | 6-71, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Monique Barry | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail |