WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Sebestova | Barbora Pokorna | 6-2, 6-4 | W25 Bytom | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
09.11.01, 22 Jaar
09.11.01, 22 Jaar
Ivana Sebestova vs. Barbora Pokorna - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Sebestova | Barbora Pokorna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Bytom | Clay |
Ivana Sebestova form & Barbora Pokorna form
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Barbora Pokorna - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
28.06.18 2e ronde | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.18 1e ronde | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |