WEDSTRIJD
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Sebestova | Evita Ramirez | 6-1, 3-6, 10-3 | W15 Stuttgart | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ivana Sebestova vs. Evita Ramirez - onderlinge wedstrijden
09.06.21 | 1e ronde | Evita Ramirez | Ivana Sebestova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
01.06.21 | Kwalif. | Ivana Sebestova | Evita Ramirez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Sebestova | Evita Ramirez | 6-1, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Stuttgart | I. hard |
Ivana Sebestova form & Evita Ramirez form
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Evita Ramirez - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |