INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karolina Berankova vs. Ivana Sebestova - onderlinge wedstrijden
25.10.18 | 2e ronde | Ivana Sebestova | Karolina Berankova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Karolina Berankova form & Ivana Sebestova form
Karolina Berankova - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
19.08.19 Kwalif. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Halve finale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.08.19 Halve finale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.19 Kwartfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |