WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Iveta Dapkute | Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-0 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
Iveta Dapkute vs. Elizabet Hamaliy - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Iveta Dapkute | Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Iveta Dapkute form & Elizabet Hamaliy form
Iveta Dapkute - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - scratch | wedstrijd detail |
Elizabet Hamaliy - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |