WEDSTRIJD
06.08.19 | Kwalif. | Jacquline Nylander Altelius | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-4, 12-10 | W25+H Las | Clay |
STATISTIEKEN
Jacquline Nylander Altelius | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1e Service % | 48/73 (66%) | 54/79 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/48 (56%) | 27/54 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/25 (32%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/79 (54%) | 38/73 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/152 (51%) | 74/152 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Jacquline Nylander Altelius | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
3-3 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
0-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacquline Nylander Altelius | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 3-4 | |
4-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jacquline Nylander Altelius | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
12-10 |
Sweden
11.12.00, 23 Jaar
11.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jacquline Nylander Altelius vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | Kwalif. | Jacquline Nylander Altelius | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | W25+H Las | Clay |
Jacquline Nylander Altelius form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Jacquline Nylander Altelius - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |