WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Jade Suvrijn | Aline Thommen | 6-2, 6-4 | W25 Verbier | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
02.11.97, 26 Jaar
02.11.97, 26 Jaar
Jade Suvrijn vs. Aline Thommen - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Jade Suvrijn | Aline Thommen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Verbier | Clay |
Jade Suvrijn form & Aline Thommen form
Jade Suvrijn - laatste wedstrijden
W60 Montpellier - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
16.04.21 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Aline Thommen - laatste wedstrijden
W15 Norrkoping - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-2, - Aline Thommen - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Brittany Collens | 6-3, 3-0, Brittany Collens - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Natalie Augustinova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Norhan Hesham | 6-3, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Anita Bertoloni | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 7-60, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 7-64, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |