WEDSTRIJD
03.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Jaimee Fourlis | Eden Silva | 7-610, 6-4 | Surbiton | Grass |
STATISTIEKEN
Jaimee Fourlis | Eden Silva | |
1e Service % | 59/75 (79%) | 44/80 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/59 (66%) | 32/44 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 11/36 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/80 (46%) | 26/75 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/155 (55%) | 69/155 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaimee Fourlis vs. Eden Silva - onderlinge wedstrijden
03.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Jaimee Fourlis | Eden Silva | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | Surbiton | Grass |
Jaimee Fourlis form & Eden Silva form
Jaimee Fourlis - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Eden Silva - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |