WEDSTRIJD
17.12.16 | Halve finale | Jaimee Fourlis | Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-2 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaimee Fourlis vs. Olivia Tjandramulia - onderlinge wedstrijden
16.02.22 | 1e ronde | Jaimee Fourlis | Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Hard |
10.12.19 | 1e ronde | Olivia Tjandramulia | Jaimee Fourlis | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
22.03.17 | 2e ronde | Olivia Tjandramulia | Jaimee Fourlis | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Mornington | Clay |
17.12.16 | Halve finale | Jaimee Fourlis | Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Jaimee Fourlis form & Olivia Tjandramulia form
Jaimee Fourlis - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |