WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Jana Fett | Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | W100 Contrexeville | Clay |
STATISTIEKEN
Jana Fett | Margaux Rouvroy | |
1e Service % | 42/70 (60%) | 43/78 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/42 (67%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/28 (43%) | 15/35 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/78 (51%) | 30/70 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 13 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Fett | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Margaux Rouvroy | |
0-0 | ||
Jana Fett | 4-3 | |
Jana Fett | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15 | ||
Jana Fett | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Margaux Rouvroy | |
Jana Fett | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-1 | Margaux Rouvroy | |
0-0 | ||
3-3 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Margaux Rouvroy | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Fett vs. Margaux Rouvroy - onderlinge wedstrijden
29.02.24 | 2e ronde | Margaux Rouvroy | Jana Fett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W50 Macon | I. hard |
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Jana Fett | Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Contrexeville | Clay |
Jana Fett form & Margaux Rouvroy form
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Margaux Rouvroy - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aravane Rezai | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Iryna Shymanovich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-1, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |