WEDSTRIJD
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Jana Jablonovska | Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Jablonovska vs. Dia Evtimova - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Jana Jablonovska | Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Jana Jablonovska form & Dia Evtimova form
Jana Jablonovska - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.20 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 4-6, 6-4, 3-0, Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Nour Gueblaoui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Katharina Gerlach | - | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Johana Markova | 6-72, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Ani Amiraghyan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Pia Cuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Kaiser | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Sabina Machalova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Barbora Miklova | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Julyette Steur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Pernilla Mendesova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail |