Australia
06.11.01, 22 Jaar
06.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
27.12.93, 30 Jaar
27.12.93, 30 Jaar
Angelina Graovac vs. Jane Stewart - onderlinge wedstrijden
15.10.18 | Kwalif. | Jane Stewart | Angelina Graovac | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Angelina Graovac form & Jane Stewart form
Angelina Graovac - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 0-3, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mahaylia Kaori White | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabete Brutane | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Monique Barry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.22 1e ronde | vs. Danielle Badman | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariana-Cristiana Corbeanu | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Layton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Taylor | 0-6, 0-3, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-2, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Jane Stewart - laatste wedstrijden
W15 Arcadia - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Wilcox | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Micheline Aubuchon | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Mia Eklund | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Sri Peddi Reddy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.18 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kerstin Peckl | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Federica Prati | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.18 Kwalif. | vs. Angelina Graovac | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Gabrielle Clairotte | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tanasescu | - Jane Stewart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Den Haag - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Justine Pysson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tarvisio - Clay | ||||
24.06.18 Kwalif. | vs. Alice Viglianisi | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amarante - Hard | ||||
19.06.18 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Quattrone | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tiberias - Hard | ||||
14.05.18 Kwalif. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. May Baranes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sajur - Hard | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Aimee Tarun | 6-3, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.18 Kwalif. | vs. Diana Borodina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Adelina Baravi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Novcic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Townsend | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |