WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Jaqueline Cristian | Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Jaqueline Cristian | Alexandra Cadantu | |
1e Service % | 45/69 (65%) | 21/33 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 1/12 (8%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/33 (76%) | 28/69 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/102 (65%) | 36/102 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jaqueline Cristian | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jaqueline Cristian | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Jaqueline Cristian | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaqueline Cristian vs. Alexandra Cadantu - onderlinge wedstrijden
12.02.20 | 1e ronde | Jaqueline Cristian | Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Jaqueline Cristian form & Alexandra Cadantu form
Jaqueline Cristian - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caty McNally | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-1, 3-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Lola Radivojevic | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |
Alexandra Cadantu - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
05.08.23 Finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |