Romania
05.06.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Turkey
15.07.96, 27 Jaar
Romania
06.11.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Turkey
08.07.99, 24 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse vs. Ayla Aksu/Ipek Oz - onderlinge wedstrijden
Jaqueline Cristian form & Ayla Aksu form
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard |
10.10.22 1e ronde | vs. Harriet Dart/Monica Niculescu | 4-6, 7-5, 5-10 | | wedstrijd detail |
W100+H Dubai - Hard |
08.12.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus/Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 6-3, 4-10 | | wedstrijd detail |
W25 Istanbul - I. hard |
30.10.20 Finale | vs. Maia Lumsden/Melis Sezer | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
29.10.20 Halve finale | vs. Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani | 3-6, 6-3, 10-6 | | wedstrijd detail |
28.10.20 Kwartfinale | vs. Shalimar Talbi/Anastasia Zakharova | 5-7, 7-61, 10-7 | | wedstrijd detail |
27.10.20 1e ronde | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 6-74, 6-3, 10-5 | | wedstrijd detail |
Prague - Clay |
01.09.20 1e ronde | vs. Paula Kania/Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Fed Cup - I. hard |
08.02.20 | vs. Anna Blinkova/Anna Kalinskaya | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W60 Andrezieux - I. hard |
02.02.20 Finale | vs. Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban | 7-66, 6-74, 10-8 | | wedstrijd detail |
31.01.20 Halve finale | vs. Yana Sizikova/Nina Stojanovic | 6-1, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
30.01.20 Kwartfinale | vs. Sarah Beth Grey/Conny Perrin | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
28.01.20 1e ronde | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Istanbul - I. hard |
21.10.19 Halve finale | vs. Susan Bandecchi/Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
21.10.19 Kwartfinale | vs. Anna Kubareva/Zeynep Sonmez | 7-64, 4-6, 10-3 | | wedstrijd detail |
Karlsruhe - Clay |
02.08.19 Halve finale | vs. Lara Arruabarrena/Renata Voracova | 4-6, 6-3, 8-10 | | wedstrijd detail |
31.07.19 Kwartfinale | vs. Sabine Lisicki/Bibiane Schoofs | 6-3, 6-74, 10-5 | | wedstrijd detail |
Bucharest - Clay |
21.07.19 Finale | vs. Viktoria Hruncakova/Kristyna Pliskova | 4-6, 6-73 | | wedstrijd detail |
20.07.19 Halve finale | vs. Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru | 3-6, 6-3, 10-7 | | wedstrijd detail |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Lara Arruabarrena/Andreea Mitu | 6-3, 1-6, 13-11 | | wedstrijd detail |
17.07.19 1e ronde | vs. Elena Bogdan/Alexandra Cadantu | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
Istanbul - I. hard |
22.10.18 Halve finale | vs. Ekaterina Kazionova/Polina Monova | 2-6, 6-3, 6-10 | | wedstrijd detail |
22.10.18 1e ronde | vs. Ipek Oz/Ipek Soylu | 6-3, 7-61 | | wedstrijd detail |
22.10.18 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca/Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
Dobrich - Clay |
17.09.18 Halve finale | vs. Amina Anshba/Katarzyna Piter | 6-4, 6-75, 10-2 | | wedstrijd detail |
17.09.18 Finale | vs. Cristina Dinu/Aymet Uzcategui | 6-73, 2-6 | | wedstrijd detail |
17.09.18 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela/Despina Papamichail | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
Bucharest - Clay |
21.07.18 Halve finale | vs. Irina-Camelia Begu/Andreea Mitu | 4-6, 6-3, 6-10 | | wedstrijd detail |
20.07.18 Kwartfinale | vs. Monique Adamczak/Jessica Moore | 7-63, 3-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
17.07.18 1e ronde | vs. Basak Eraydin/Vera Zvonareva | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
Joue Les - I. hard |
16.10.17 Halve finale | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 4-6, 7-5, 10-5 | | wedstrijd detail |
Ayla Aksu/Ipek Oz - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay |
13.04.22 | vs. Maileen Nuudi/Katriin Saar | 2-6, 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Oldenzaal - Clay |
17.08.21 1e ronde | vs. Emily Appleton/Isabelle Haverlag | 1-6, 6-72 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
11.02.21 Kwartfinale | vs. Dorka Drahota Szabo/Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 3-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
10.02.21 1e ronde | vs. Petia Arshinkova/Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
10.12.20 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
08.12.20 1e ronde | vs. Mariia Bergen/Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Istanbul - I. hard |
27.10.20 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse | 7-64, 3-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
Istanbul - Clay |
08.09.20 1e ronde | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-4, 3-6, 3-10 | | wedstrijd detail |
Fed Cup - I. hard |
07.02.20 | vs. Maja Chwalinska/Magdalena Frech | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
05.02.20 | vs. Dalila Jakupovic/Tamara Zidansek | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Antalya - Clay |
13.02.17 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin/Karin Kennel | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
13.02.17 1e ronde | vs. Alexandra Pisareva/Kate Zueva | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |