WEDSTRIJD
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Jasmijn Gimbrere | Helene Scholsen | 4-6, 6-1, 10-8 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmijn Gimbrere vs. Helene Scholsen - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Jasmijn Gimbrere | Helene Scholsen | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Helene Scholsen form
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | - | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Beverley Nyangon | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |