WEDSTRIJD
23.07.19 | 1e ronde | Jasmine Paolini | Laura Siegemund | 6-1, 6-4 | Palermo | Clay |
STATISTIEKEN
Jasmine Paolini | Laura Siegemund | |
1e Service % | 43/54 (80%) | 35/49 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 16/35 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/49 (55%) | 20/54 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jasmine Paolini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmine Paolini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasmine Paolini | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jasmine Paolini | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jasmine Paolini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmine Paolini vs. Laura Siegemund - onderlinge wedstrijden
13.10.23 | Kwartfinale | Jasmine Paolini | Laura Siegemund | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Zhengzhou | Hard |
23.07.19 | 1e ronde | Jasmine Paolini | Laura Siegemund | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
17.07.18 | 1e ronde | Laura Siegemund | Jasmine Paolini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Jasmine Paolini form & Laura Siegemund form
Jasmine Paolini - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Katie Volynets | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.24 4e ronde | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 3e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Sorana Cirstea | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | Elena Rybakina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 3e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Anna Blinkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Caroline Garcia | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Angelique Kerber | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 | vs. Caroline Garcia | 7-66, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elise Mertens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lesya Tsurenko | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - scratch | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |