WEDSTRIJD
06.11.19 | 1e ronde | Jasmine Paolini | Xiaodi You | 7-5, 6-1 | W100 Shenzhen | Hard |
STATISTIEKEN
Jasmine Paolini | Xiaodi You | |
1e Service % | 44/67 (66%) | 31/62 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/44 (73%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/23 (30%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/62 (56%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Xiaodi You | |
0-0 | ||
Jasmine Paolini | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jasmine Paolini | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jasmine Paolini | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Jasmine Paolini | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jasmine Paolini | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
Jasmine Paolini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Jasmine Paolini | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Xiaodi You | |
0-0 | ||
Jasmine Paolini | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmine Paolini vs. Xiaodi You - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Jasmine Paolini | Xiaodi You | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Shenzhen | Hard |
Jasmine Paolini form & Xiaodi You form
Jasmine Paolini - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Katie Volynets | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.24 4e ronde | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 3e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Sorana Cirstea | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | Elena Rybakina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 3e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Anna Blinkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Caroline Garcia | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Angelique Kerber | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 | vs. Caroline Garcia | 7-66, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elise Mertens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lesya Tsurenko | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |