WEDSTRIJD
STATISTIEKEN
| Jazmin Ortenzi | Chiara Di Genova |
1e Service % | 37/53 (70%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/37 (57%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 4/23 (17%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/50 (64%) | 25/53 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | | |
STATISTIEKEN
1 |
Jazmin Ortenzi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 |
| 1-0 | Chiara Di Genova |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] |
Jazmin Ortenzi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] |
| 2-1 | Chiara Di Genova |
0-0, 30-0, 40-0[BP] |
| 4-1 | Chiara Di Genova |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] |
| 6-1 | |
2 |
| 0-0 | Chiara Di Genova |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 |
Jazmin Ortenzi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] |
| 0-2 | Chiara Di Genova |
0-0 |
Jazmin Ortenzi | 1-2 | |
| 2-2 | Chiara Di Genova |
Jazmin Ortenzi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 |
| 4-2 | Chiara Di Genova |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP] |
Jazmin Ortenzi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 |
| 5-3 | Chiara Di Genova |
0-0 |
| 6-3 | |
Argentina
20.11.01, 22 Jaar
642 63
50941 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
24.02.04, 20 Jaar
892 26
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jazmin Ortenzi vs. Chiara Di Genova - onderlinge wedstrijden
Jazmin Ortenzi form & Chiara Di Genova form
Jazmin Ortenzi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay |
27.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Campinas - Clay |
20.03.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W15 Sao - Clay |
14.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
W15 Cordoba - Clay |
10.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
09.03.24 Halve finale | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | | wedstrijd detail |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | | wedstrijd detail |
07.03.24 2e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
05.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
W35 Buenos - Clay |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
25.01.24 3e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
24.01.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | | wedstrijd detail |
22.01.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W35 Buenos - Clay |
18.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
17.01.24 2e ronde | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
15.01.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
W15 Kursumlijska - Clay |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
23.06.23 2e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
21.06.23 1e ronde | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Kursumlijska - Clay |
18.06.23 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | | wedstrijd detail |
18.06.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
17.06.23 1e ronde | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
17.06.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Kursumlijska - Clay |
08.06.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
07.06.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Recife - Clay |
28.05.23 Finale | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
27.05.23 Halve finale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
25.05.23 2e ronde | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
24.05.23 1e ronde | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
Chiara Di Genova - laatste wedstrijden
W25 Mendoza - Clay |
03.10.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Lujan - Clay |
27.09.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Lima - Clay |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sylvie Zund | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
24.08.23 2e ronde | vs. Elizaveta Castillo | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
23.08.23 1e ronde | vs. Daianne Hayashida | 6-0, 6-74, 7-62 | | wedstrijd detail |
W40 Arequipa - Clay |
17.08.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-75 | | wedstrijd detail |
16.08.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-5, Carolina Meligeni Alves - scratch | | wedstrijd detail |
W25 Junin - Clay |
03.08.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
01.08.23 1e ronde | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
W25 Bragado - Clay |
27.07.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
25.07.23 1e ronde | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
W25 Punta - Clay |
11.07.23 Kwalif. | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Gjinaj | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
W25 Punta - Clay |
06.07.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
05.07.23 1e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
04.07.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 6-2, 10-6 | | wedstrijd detail |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melissa Lino Airoldi | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Rosario - Clay |
28.06.23 1e ronde | vs. Alisha Reayer | 6-75, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Buenos - Clay |
21.06.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 7-61, 5-7 | | wedstrijd detail |
W15 Telde - Clay |
26.04.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Telde - Clay |
19.04.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 6-4, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Telde - Clay |
13.04.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
12.04.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 4-6, 6-2 | | wedstrijd detail |
10.04.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
W25 Tucuman - Clay |
01.03.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
28.02.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Tucuman - Clay |
22.02.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
21.02.23 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-78, 6-0, 7-5 | | wedstrijd detail |
W25 Buenos - Clay |
17.01.23 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-76, 4-6 | | wedstrijd detail |