WEDSTRIJD
12.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Jelena Stojanovic | Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Egypt
06.07.00, 23 Jaar
06.07.00, 23 Jaar
Jelena Stojanovic vs. Salma Abdel Rahim - onderlinge wedstrijden
12.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Jelena Stojanovic | Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Jelena Stojanovic form & Salma Abdel Rahim form
Jelena Stojanovic - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.20 Kwalif. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
12.12.18 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Salma Abdel Rahim - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Norhan Hesham | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Axyanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Stojanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.18 Kwalif. | vs. Natalia Maynetto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Templeton - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Janina Geiss | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
15.12.16 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.16 1e ronde | vs. Nour Dib | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
07.12.16 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.16 Kwalif. | vs. Farah Khalil | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
29.11.16 1e ronde | vs. Farah Yasser Abd El Wahab | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.09.16 1e ronde | vs. Eetee Maheta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
28.01.16 2e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.16 1e ronde | vs. Rowan Arafat | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
14.01.16 2e ronde | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.16 1e ronde | vs. Maram Selim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.16 Kwalif. | vs. Amina Lasheen | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail |